Czy po szkole policealnej warto wybrac sie na studia

Wielu autorów ploter solwentowy może mieć trudny czas tworzenia silnych i dynamicznych tytułów, które pomagają przyciągnąć widzów do ich kopii. Dlaczego jest to zazwyczaj trudno stworzyć wielki tytuł?

Możecie stworzyli niesamowity artykuł, esej, biały papier, ebook lub co ty; ale potem po prostu gapić się tępo w ekran komputera lub papieru podkreślając nad jaką tytule należy wymyślić dla danego projektu. Kilka różnych odmian może przyjść do głowy, ale tak naprawdę nie czuję się dobrze w swoim artykule lub papieru.

W jaki sposób można przejść o tworzeniu wielki tytuł, który pomaga wzmocnić swoją pracę?

Po pierwsze, należy przejść do podstaw tytułowej struktury.

Istnieje kilka różnych rodzajów tytułów można modelować je po:

Pytanie Tytuł zaangażować czytelnika z pytaniem.

How to tytuł-Naucz coś czytelnikowi, że mogą one potrzebować pomocy.

Lista tytułów-Wymyślić liście czytelnik może obserwować wraz z.

Dlaczego Tytuł- Użyj „dlaczego” jako sposób wyjaśnienia, jak coś działa, zamiast przesłuchania.

Korzyści Korzyści Tytuł: Zarys artykułu, aby czytelnicy zaangażowani emocjonalnie.

Po drugie, uzyskać inspirację z tytułów innych ludzi.

To znakomity sposób, aby wymyślić tytuł dynamicznej struktury jest modelować swój tytuł od innych tytułów ludowych, które generują wiele poglądów. To nie znaczy patrzeć popularne artykuły i ukraść ich tytuły artykułów. Dzięki temu jesteś kradzież ich treści, a będzie to zrobić to trudniejsze dla Twój artykuł można znaleźć w wyszukiwarkach, jeśli pracujesz na SEO, jak również.

Aby znaleźć tytuły, które są dobrze można odwiedzić portalach społecznościowych, które są w stanie ocenić artykuły i strony z takimi, kopie, potyka lub rzeczy, które mogą rangi opinie ludzi.

Na przykład użyjemy Digg.com na prostym przykładzie.
Wpis zawdzięczamy