Kursy zawodowe - czy odpowiednio nas przygotuja

Kursy zawodowe - czy odpowiednio nas przygotuja

Badania pokazały nam, że sprawy badania są bardziej skuteczne niż faktów na budowanie wiarygodności i przekonywania. Jak wspomniano wcześniej, to wspaniała metoda studium przypadku jest problem - działania w celu rozwiązania problemu - wynik osiągnięty.

Czy na pewno chcesz, aby czytelnicy zakończyć czytanie tego, co tak ciężko pracował, aby napisać?obrabiarki cnc Ty nie prawda? Potem je zainteresowani. W jaki sposób? Cóż, ja już wspomniano jedną technikę klucza i że jest ustalenie trafności wcześnie.

Chciałbyś dowiedzieć się jednym z największych sekretów perswazji piśmie? Czy naprawdę? Oto ona. Przygotuj się. ZADAWAĆ PYTANIA. Zadawanie pytań zmusza czytelnika do myślenia o odpowiedzi. Pytania otworzyć "psychicznych kartotek" w umyśle czytelnika. Można prowadzić czytelnika z pytaniami. Można uzyskać czytelnikowi rozważenie kluczowych kwestii. Można wykorzystać emocje. Można zadawać pytania, które wymagają czytnika prosty mały zaangażowanie psychiczne związane z tym, co starają się wpływać, a następnie dotknij chęć pozostania zgodne z wcześniejszymi zobowiązaniami prosząc czytelnika do rozważenia coś większego.

Następny wykorzystać czytelnikom emocje. Można to zrobić z historią lub metaforą, która może dotknąć czyjegoś serca lub wywołać wspomnienia z podobnych doświadczeń czytelnika. Patrz "Chicken Soup dla duszy" książek masz pomysłu na historię.

Innym sposobem, aby wywołać emocje, jest zwrócenie się do czytelnika, aby pamiętać o dotychczasowe doświadczenia. STOP na sekundę. Czy pamiętasz czas, http://wypozyczsamochod.pl/ kiedy dokonał czegoś naprawdę istotnego, naprawdę ważne? Pamiętasz, jak dobre to było? Ekscytacja? Poczucie osiągnięcia? Teraz wyobraź sobie, używając tych pisemnych strategii perswazji udało się po raz pierwszy i uświadomić sobie, że w ten sposób będzie się teraz czujesz.

Co mi po prostu dał Ci to przykład sięganie do czytelników emocji (mam nadzieję, że wykorzystany do Ciebie - ten materiał jest naprawdę niesamowite i poczujesz niesamowite poczucie dumy i spełnienia, kiedy go nauczyć).

Wpis zawdzięczamy