Masażysta - kurs zawodowy

masażysta

Masażysta - cała prawda o zawodzie

11 lutego do 17 jest obserwowane jako pasażera Child Safety Week oraz w związku z tym. American Automobile Association (AAA). I Rada Bezpieczeństwa Minnesota podjął współpracę w celu promowania znaczenia bezpiecznie zabezpieczenia pasażerów Dziecko na swoich miejscach. Masażysta.

Ich wysiłek edukowania rodziców o drzwi antywłamaniowe Gdynia tym, jak prawidłowo zabezpieczyć swój najcenniejszy ładunek Wynika to z faktu. Że duża liczba pasażerów dziecko nie zabezpieczają odpowiednio. Fakt ten jest jednym z głównych powodów, dla których wypadki samochodowe są nadal główną przyczyną zgonów wśród dzieci w wieku od czterech do czternastu lat. W przeciwieństwie do tego, jednak w ciągu ostatnich dwudziestu lat, 7500 życie zostało uratowane przez odpowiednio zainstalowanych fotelików samochodowych dla dzieci.

Fizjoterapia a rozrywka

W samym 2005 roku, średnio pięcioro dzieci poniżej 14 lat zginęło w wypadkach samochodowych na co dzień. Poza tym 640 dzieci zostało rannych codziennie za ten rok. Postać jest tak niepokojące, że AAA Minnesota / Iowa będzie ciężko pracuje, aby edukować rodziców i opiekunów. Także o tym, jak ważna jest właściwie powstrzymując dziecku bezpieczeństwo malucha jest.

Gail Weinholzer, dyrektor public affairs dla AAA Minnesota / Iowa, stwierdził. Że nie tylko ciężko pracować podczas pasażera Child Safety Week, ale przez cały rok, jak również. Grupa lobby samochodowe również współpracę z Radą Bezpieczeństwa Minnesota. Promować nową stronę. Internetową opracowaną we współpracy z Departamentem Bezpieczeństwa Publicznego Minnesota.

Głównym problemem koalicji jest zwiększenie świadomości rodziców z dziećmi w wieku od czterech przez siedem. Wynika to z faktu, iż wszystkie małe dzieci tylko w USA od dziesięciu do dwudziestu procent nie są odpowiednio przymocowane do ich siedzeniami lub może nie być z wykorzystaniem miejsc przypominających w ogóle.

Ostatnie wpisy

Kurs językowy za granicą Ile trwają kursy zawodowe