Studiowanie online - czy warto

studiowanie online

Studiowanie online - hit czy kit

Smart Phone App dla over-the-road Truck sprzęgania z osobowe oszczędzania paliwa - Innowacja. Studiowanie online

Na drugi dzień, czytałem o tym, jak Hertz Rent a Car and Car pocztowy zdobyć razem, aby pomóc promować przewozy z talentem branży wynajmu samochodów. Niektóre z bardziej ewangelicznych typów. Którzy lubią idea dzielenia się samochodem wrażenie. Jakby samochód pocztowy, a ich założyciele sprzedał się z dużym Corporation. Nie jestem pewien, czy kupić ten argument, bo wiem, Hertz jest ogromna firma, a może dać zastrzyk kapitału potrzebnego do podjęcia płytki ceramiczne Kraków go do następnego kroku. Mają już znacznie skuteczniejszy system zarządzania skonfigurować i długoletniej solidny model biznesowy.

Cóż, Zip Car był ciekawy pomysł, tak samo jak inne koncepcje podziału samochodów. Jeden, że lubię jest obsługiwany na Uniwersytecie Stanforda, a ja czuję się w przyszłości będą. One również znaleźć sposoby, aby samochody bardziej efektywne dla użytkowników. A teraz chciałbym wymyślić innej innowacyjnej koncepcji, jeden który również wykorzystuje inteligentne aplikacje telefoniczne zarezerwowanie sprawność samochodu. Co proponuję to sprzężenie przemysłu samochodowego z samochodami osobowymi. Widzisz, na samochody drogowe mają dużo energii, a kiedy dzieje się to bardzo łatwo je wyciągnąć trochę więcej wagi. Pozwól mi wyjaśnić, jak mam ten pomysł kopalni i jak to może działać.

Jak opisują to sami https://pracownia-feniks.pl/doswiadczenie/ studenci

Był ciekawy artykuł zatytułowany "Skrzydło-Tip Hak na 15.000 stóp. Niebezpiecznych doświadczeń" przez Bud Anderson opublikowane w Journal lotu w grudniu 2000 roku.

To gdzie duże statki powietrzne są w stanie umożliwić mniejsze samoloty dołączyć do ich skrzydeł, umożliwiając im darmową jazdę albo większą efektywność. Okazuje się, że impuls przepływu powietrza pozwala zaoszczędzić ogromne ilości paliwa. Dobrze więc, co zrobić, jeśli podróżujesz za dużą ciężarówkę i wyjął swój inteligentny telefon i zrobił zdjęcie kodu kreskowego na tył przyczepy ciężarówki. Następnie wykorzystywane inteligentnego telefonu, aby zadzwonić i zarezerwować okazję do holowania do następnego miejsca - wszystko to za pomocą aplikacji - w czasie rzeczywistym, jak jechał po autostradzie.

Powiedzmy, że jesteś w podróży z Florydy do wybrzeża na głównej autostrady. Smartfonie by zarezerwować miejsce, a jeśli firma ładunków był w stanie obsłużyć żądania. Aby przejść dystans wymagany, a następnie połączenie hak i. Urządzenie sprzęgające będzie obniżona, można dojechać samochodem do haka holowniczego., A raz podłączyć można. Po prostu umieścić swój samochód na luzie, a to ciągnąć cię ze sobą.

Jesteś kierowca będzie rozliczane dla każdej mili na znacznie niższym poziomie. Niż można zapłacić, jeśli trzeba było kupić paliwo dla siebie - każdy wygrywa. Firma ładunków powoduje dodatkowe pieniądze podczas holować zintegrować wózka bez wyzwania współczynnika równania przeciągania. Dobrze więc, mam rysunki i szkice, jak to wszystko będzie działać, aby to całkowicie bezpieczne. Jeśli jesteś zainteresowany strzelać do mnie e-mail.

Ostatnie wpisy

Plusy szkół policealnych Kierunki w szkołach policealnych