Kurs zawodowy - kosmetyczka

Kurs zawodowy - kosmetyczka AAA i Rada Bezpieczeństwa Minnesota chciałby podkreślić, że dla rodziców dzieci w wieku od czterech do ośmiu, którzy blog motoryzacyjny są odpowiednio zabezpieczone do swoich fotelików są bardziej prawdopodobne, aby uniknąć poważnych obrażeń lub nawet śmierci w razie zderzenia.

Szpitala Dziecięcego w Filadelfii cytował figurę 59 procent przeżywalności dzieci prawidłowym zamocowaniu ich przypominających siedzenia nad tymi, którzy są chronione tylko przez pas siedzeniu.

Aby pomóc rodzicom chronić swoje dzieci w razie wypadku, AAA wymyślił prostych wskazówek dla nich do naśladowania. Końcówki są łatwe do naśladowania, podobnie jak to jest łatwe do odczytania Volvo instrukcji naprawy. Jednym z nich jest umieszczenie niemowlęta skierowaną tylną fotelików dziecięcych na tylnym siedzeniu, tak długo jak siedzenie może pomieścić dziecko. Poradzili wykorzystać stojące przed tylną fotelików dziecięcych aż dziecko jest co najmniej roku życia lub waży minimum 20 funtów. Kiedy przerastać ich tyły siedzeń, dzieci powinny być zamocowane do przodu skierowaną fotelikach dziecięcych, ale nadal powinien jeździć na tylnym siedzeniu. Dzieci powinny korzystać z tego fotela, aż do ich około czterech lat i waży co najmniej 40 funtów.

Gdy dziecko wyrośnie ich przednie fotelików dziecięcych licowa, rodzice proszeni są o dostarczenie fotelika do karmienia dla nich. wciąż muszą jeździć na tylnym siedzeniu, choć dopóki nie są na tyle stary, jednak powstrzymują prawidłowo pasa bezpieczeństwa pojazdu. Zwykle w wieku 8 lat, gdy osiągną wysokość czterech stóp i dziewięć cali wysokości, mogą teraz korzystać z jazdy na dorosłego siedzenia z tyłu. Prawidłowa instalacja pasów bezpieczeństwa powinny być sprawdzane przez rodziców. Mogą też zdecydować się na urządzenia zabezpieczające, które uniemożliwiają dziecku przypadkowo lub celowo odpinając pas.

Glady Reign to 32-letni jest konsultantem dla firmy motoryzacyjnej z siedzibą w Detroit, Mi. Ona jest rodem z miasta silnika i dorastał wokół samochodów stąd jej doświadczenie w dziedzinie motoryzacji.

Wpis zawdzięczamy