Czego uczą szkoły policealne - cała prawda

czego uczą szkoły policealne cała prawda, książka

Czego uczą szkoły?

Jak zrobić, że nowa książka hitem? Bestsellerem jeszcze? Promocja, oczywiście. Ten artykuł jest pierwszym z serii ośmiu artykułów, które pomogą Ci zrobić udaną promocję książki turystycznej. Czego uczą szkoły policealne?

Wszyscy mamy nadzieję, każda nowa książka będzie "ten" jeden, jeden, który projektowanie ogrodów tarnów uruchamia naszą karierę, wprowadza nas poeta, historyczna prozaik, pisarz na ekonomii, ekspert w skuterach.

Co dziś przemysł mówi nam więc jest to po prostu nie zdarza. Przeminęło jest dzień, w którym piszą autorzy książki i publicyści promować je. Może to zmienić z Harry'ego Pottera. Wszystkie te wywiady i partie północy księgarni czy może to zmienić. Przy pomocy globalnej gospodarki i konkurencji z każdej innej książki na całym świecie. W 2006 roku było około 172 tysięcy galeria malarstwa online tradycyjnie opublikowanych książek w Stanach Zjednoczonych i prawie 20000 w Kanadzie.

Od tamtej pory jest łatwy, tani print-on-demand (POD) stale zwiększa liczbę własny opublikowane tytuły dostępne również. Niezależnie od tego, która sprawia, że prawdziwe liczby nowych książek wydanych w roku. W Ameryce Północnej około ćwierć miliona albo pół miliona niczyich szans po prostu ukryć, że duże są wciąż dość nikła. Zwłaszcza gdy czynnik w prawie ćwierć miliona angielski książki językowe również dostępny w Australii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii!

Niezależnie od powodu, autorzy dzisiaj trzeba podjąć sprawiedliwą część odpowiedzialności za powodzenie tego "nowego dziecka", którą dostarczają do świata. Promocja trwa wiele kształtów, a ja powiem ci, jak wziąłem potężny skok z mojego poziomu komfortu w wirtualnym świecie. Planowanych oraz przeprowadził Alberta w świecie rzeczywistym. Objazd książka dla mojej najnowszej powieści histor ycznych dla młodych czytelników - Longhorns i Outlaws.

Wszystko zaczyna się, oczywiście, z rozmów z wydawcą.