Zastąpienie studiów - czy to możliwe poprzez kursy?

Zastąpienie studiów, książki

Zastąpienie studiów a rzeczywistość

Jeśli miał wydać tysiące godzin prowadzących badania, inwestują tysiące dolarów kupują kursy i materiały referencyjne, jeśli trzeba było chodzić sześć mil pod górę w każdą stronę boso na śniegu, aby dostać się do biblioteki, aby zrobić tego badania (ok tylko zabawy ze sobą) powiedzieć czytelnikowi, co zajęło dostarczenie informacji. Zastąpienie studiów

Jest o wiele bardziej, że mogę dyskutować, ale ten artykuł nie jest książką. Pozwólcie, że podzielę się z wami jednym z najbardziej potężnych sekretów udanego piśmie (pamiętaj, że jeden obiecałem wcześniej). To może cię zaskoczyć. To jest proste. To może cię rozczarować, jeśli wziąć go zbyt pochopnie. Ale mogę wam obiecać, to prawie każdy sukcesem pisarz zgodzi się, że to, co mam zamiar zasugerować jest krytycznie ważna. Oto ona. Jesteś gotów? Gdy jesteś gotowy do pisania, po prostu zacząć pisanie i nie martwić się o park maszynowy Jelenia Góra szczegóły lub uzyskanie go idealnym.

Być może największą przeszkodą w przekonujący piśmie jest, że większość ludzi zamknąć przed rozpoczęciem lub po ich zacząć, trzymają zatrzymywania się i staramy się każde słowo i zdanie idealne ... i nigdy nie skończyć. Tak, po prostu zrób to. Przygotuj się, a następnie, kiedy siadam do pisania, po prostu pozwól mu płynąć. Można wrócić i edytować później. W rzeczywistości, wielu dobrych pisarzy wykorzystać listę kontrolną, aby wrócić i sprawdzić, co oni stworzyli. Najpierw jednak wystarczy, aby dostać to, co masz do powiedzenia na papierze. Nie martw się o szczegóły, nie martw się o brak faktów (można znaleźć je później), nie martw się o referencje (można znaleźć je później również) i nie martwić się o gramatyce.

No przyjaciele, że około owija się to zbyt rozwlekły sesji pisania. Oczywiście, nie jest dużo, dużo bardziej przekonujący piśmie, ale miejmy nadzieję, Dałem Ci podstawowe ramy do pisania swoje zadanie łatwiejsze i bardziej skuteczne swoją prace pisemne.

Ostatnie wpisy

Zobacz stronę autora: Kadry i płace Warszawa
Farmaceuta a technik farmacji