Zawody przyszłości - jak odnaleźć się na rynku

zawody przyszłości jaki kierunek wybrać, kierunkowskaz

Zawody przyszłości - inne niż myślisz

Tak czy inaczej, że czujesz, że zawody przyszłości są skuteczne. Trochę dziwne, co? Możesz dowiedzieć się więcej na temat wzorców językowych badając każdy przyzwoity kurs NLP.

Teraz zamierzam ryzykować burę od wszelkich angielskich nauczycieli tam z moim następnym komunikacie. Zapomnij doskonałą gramatyki i informacje Trójmiasto interpunkcji, komunikować się ze swoimi czytelnikami w taki sam sposób w jaki mówisz do nich w ten sam sposób chcesz z kimś porozmawiać stojący naprzeciwko Ciebie. Teraz, moje pisanie mówi do ciebie. Nie może być setki innych osób czytających ten artykuł, a może nawet tysiące, ale jak to czytasz, chcę żebyś wiedział, mówię do ciebie.

Jeśli pojawi się kreatywnym z interpunkcji, można zrobić niesamowite rzeczy, aby skierować rytm swoim piśmie, aby utworzyć przerwy, podkreślenie kluczowych punktów i wiele więcej. Można schowek ogrodowy używać liter, pogrubienie, kursywa i kolor, aby podkreślić najważniejsze punkty. Można użyć przecinka, dwukropka dwukropek, myślnik, albo "...", aby utworzyć przerwy. Można użyć nawiasów, aby umieścić podrzędne pomysły lub wyjaśnień w zdaniu a więc znacznie więcej. Skorzystaj z interpunkcji. Jest to świetny sposób, aby dać czytelnikowi poczucie, jak Twój tekst zostanie wypowiedziane .

Oto coś naprawdę cool. Apel do uniwersalnych podstawowych pragnień czytelnika. Może lub nie może znać swoje indywidualne czytelników. Jeśli nie, to może być trudne do napisania swoich pragnień. Ale, można odwołać się do uniwersalnych podstawowych pragnień (są to pragnienia każdy). Uniwersalne pragnienia należą reprodukcji / seks, jedzenie, i moc. Więcej informacji można znaleźć studiując wielki bieg Kevina Hogana "Covert Hypnosis" były szczegółowo omawia każdy z 16 podstawowych pragnień zidentyfikowanych przez dr Steven Reiss.

Budować wartość informacji używasz. Na przykład, jeśli masz pomysł, pod warunkiem, mógłby zarobić czytelnikowi dodatkowe $ 20,000 w sprzedaży w ciągu najbliższych 12 miesięcy, tak powiedzieć.

Ostatnie wpisy

Zobacz stronę autora: praca licencjacka
Skuteczna nauka języków Kursy do matury - gdzie ich szukać