Czy lata szkoły policealnej pokrywają się ze studiami?

Czy lata szkoły policealnej pokrywają się ze studiami?

Certyfikowane Asystenci Farmaceuci nie robią aż zarejestrowanych pielęgniarek (RN). To, co nie robią pensji, ich uzupełnienia świadczeń i zatrudnienia odporne na recesję (wszystko ze względu na lata szkoły). Jeśli zdecydowałeś się zostać CNA, wybraniu pola, które nie zajmują dużo treningu, a jednocześnie zapewnia dobre płatniczą, odporne na recesję pracę.

Roczna płaca za CNAS jest pomiędzy $ 25.000 i $ +34.000. Gdzie CNA mieści pielęgnacja ogrodów tarnów się w tym przedziale zależy głównie od miejsca pracy. Duże szpitale zwykle płacą więcej niż mniejsze, które płacą więcej niż klinikach. domach opieki, a także zatrudnić CNAS rangi nieco niższe niż w szpitalach stawki wynagrodzenia. Praca w dużym szpitalu, z pewnym doświadczeniem, zarabia około $ 34.000 CNA w roku, podczas pracy w domach opieki i szpitalach wiejskich zarabia im bliżej do $ 25.000 lat.

CNAS zarobić, że wynagrodzenie pracując pod lekarzy i pielęgniarek nadzorujących pacjentów. Mogą podawać leki, pomóc pacjentowi i wyjść z łóżka, a przyjazd na pacjenta regularnie.

certyfikatu CNA zazwyczaj nie wpływają CNA wynagrodzenia. Niektóre kraje nie wymagają asystenci karmiące mają być certyfikowane. Certyfikowane i niepoświadczonych CNAS zarobić o tę samą kwotę pieniędzy, ale stwierdza, że ??nie wymagają certyfikacji zwykle płacić więcej. Warto uzyskanie certyfikacji, ponieważ można przenieść do dowolnego stanu w tym miejscu i uzyskać zatrudniony.

CNA wzrost wynagrodzeń miarę nabywania doświadczenia oraz ze względu na lata szkoły. Innym sposobem, aby więcej jest jednak pójść dalej w dziedzinie pielęgniarstwa. Zaczynając jako CNA dostaje cenne doświadczenie, aby zabrać ze sobą, kiedy stajesz się LVN lub RN.

Ostatnie wpisy

Zobacz stronę autora: skup złomu dąbrowa górnicza
Szkoła czy studia Czy kurs zawodowy pomaga na studiach