Czy lata szkoły policealnej pokrywają się ze studiami?

lata szkoły a studiowanie, mnóstwo książek

Certyfikowane Asystenci Farmaceuci nie robią aż zarejestrowanych pielęgniarek (RN). To, co nie robią pensji, ich uzupełnienia świadczeń i zatrudnienia odporne na recesję (wszystko ze względu na lata szkoły). Jeśli zdecydowałeś się zostać CNA, wybraniu pola, które nie zajmują dużo treningu, a jednocześnie zapewnia dobre płatniczą, odporne na recesję pracę.

Roczna płaca za CNAS jest pomiędzy $ 25.000 i $ +34.000. Gdzie CNA mieści się w tym przedziale zależy głównie od miejsca pracy. Duże szpitale zwykle płacą więcej niż mniejsze, które płacą więcej niż klinikach. domach opieki, a także zatrudnić CNAS rangi nieco niższe niż w szpitalach stawki wynagrodzenia. Praca w dużym szpitalu, z pewnym doświadczeniem, zarabia około $ 34.000 CNA w roku, kurs skiturowy podczas pracy w domach opieki i szpitalach wiejskich zarabia im bliżej do $ 25.000 lat.

CNAS zarobić, że wynagrodzenie pracując pod lekarzy i pielęgniarek nadzorujących pacjentów. Mogą podawać leki, pomóc pacjentowi i wyjść z łóżka, a przyjazd na pacjenta regularnie.

certyfikatu CNA zazwyczaj nie wpływają CNA wynagrodzenia. Niektóre kraje nie wymagają asystenci karmiące mają być certyfikowane. Certyfikowane i niepoświadczonych CNAS zarobić o tę samą kwotę pieniędzy, ale stwierdza, że ??nie wymagają certyfikacji zwykle płacić więcej. Warto uzyskanie certyfikacji, ponieważ można przenieść do dowolnego stanu w tym miejscu i uzyskać zatrudniony.

CNA wzrost wynagrodzeń miarę nabywania doświadczenia oraz ze względu na lata szkoły. Innym sposobem, aby więcej jest jednak pójść dalej w dziedzinie pielęgniarstwa. Zaczynając jako CNA dostaje cenne doświadczenie, aby zabrać ze sobą, kiedy stajesz się LVN lub RN.

Ostatnie wpisy

Zobacz stronę autora: skup złomu dąbrowa górnicza
Szkoła czy studia Czy kurs zawodowy pomaga na studiach