Szkoła czy studia

szkoła czy studia, zależy dla kogo, biurko laptop i kubek

Mamy weszła ziemi leniwy. Dziś ludzie nie chcą mieć już więcej pisać. Szkoła czy studia. Teraz to wszystko o oprogramowanie do rozpoznawania mowy. Wystarczy otworzyć usta i zacząć rozmawiać. Dobrze, że jest w porządku, ale nie jest to bardzo duża różnica między pisania artykułu poprzez pisanie i pisanie jeden za pomocą oprogramowania do rozpoznawania mowy, a większość ludzi nie zdaje sobie Zmieniacze palet sprawy, co drastyczna różnica to jest i jak to może poważnie wpływać na jakość swojego artykułu. Ten artykuł, który wpisany jest zamiar wyjaśnić.

Przede wszystkim, pozwól mi zacząć od stwierdzenia, że ??mam własne oprogramowanie do rozpoznawania mowy, ale rzadko z niego korzystać. Powodem jest to, co właśnie powiedziałem powyżej. Istnieje duża różnica. Więc dobrze, pozwól mi wyjaśnić.

Największą różnicą jest to oczywiste jest szybkość. Dzięki oprogramowaniu do rozpoznawania mowy można mówić na około 120 słów na minutę z normalną mowę. Niektórzy ludzie mogą mówić jeszcze szybciej. Z pisania, mówisz o 60 WPM jeśli jesteś dość dobra. Wpisuję Drzwi Gdańsk się na poziomie około 35 WPM, więc jestem dość powolna. Ale co dokładnie robi wpisując powoli w przeciwieństwie do mówienia szybko faktycznie do poprawy jakości swojego artykułu?

Po wpisaniu powoli rzeczywiście dają szansę swój umysł do myślenia o tym, co powie po prostu dlatego, że nie może nadążyć za swoimi myślami podczas pisania. Więc Zmusza to swój umysł, aby spowolnić. To z kolei zmusza do myślenia wolniej, a kiedy to zrobisz, możesz jaśniej myśleć. Ile razy coś wyjdzie z twoich ust i chcesz możesz zabrać go z powrotem, bo usta faktycznie działa szybciej niż twój mózg?

Jeśli było napisać tego samego artykułu za pomocą oprogramowania do rozpoznawania mowy. Szkoła czy studia. Następnie wpisując go, to okaże się, że artykuł będzie zupełnie inny w stylu, tonu i dostawy. Jeśli nie jesteś naturalnym mówcą, może to tur w prawdziwy koszmar dla transkrypcji słowa pisanego. Moje wyroby są wypowiadane tak więc w najlepsze. Moi napisane te są dużo lepsze.

Nie mówię, że nie można być dobrym z oprogramowaniem, ale to nie będzie natychmiastowy rzeczą. Potrzeba czasu i trzeba mieć świadomość, że istnieje duża różnica pomiędzy pisanie i mówienie artykułów.

Ostatnie wpisy

Wychowywanie dzieci i kursy językowe Czy lata szkoły policealnej pokrywają się ze studiami?