Kurs zawodowy - cukiernik

Kurs zawodowy - cukiernik

Artykuł obrotu jest w toku i długotrwałym procesem. Zwłaszcza, jeśli dopiero zaczynasz, należy się spodziewać, aby napisać wiele z nich przed osiągnięciem masy krytycznej i dostać powstrzymania ruchu i wyniki. To przeraża wielu ludzi. Jednakże, jeśli można napisać 10 artykułów dziennie łatwo, ile chcesz pisać?

Ponieważ artykuł obrotu staje się popularna, potrzeba strategii staje się ważniejsza.parapety na wymiar Musisz wyznaczyć sobie cel i zaplanować strategię przed rozpoczęciem pisania.

Na przykład, trzeba znać swój temat i niszowych. Wiedząc, co chce rynek docelowy i zaoferować im. Na tej podstawie można określić typ oferty dostarczenie czytelnikom w polu zasobów. Musi on być bardzo istotne dla całej strategii być skuteczne.

Następnie przyszedł część zapisu. Na początku może nie mieć wiele pomysłów pisać. Pokonanie wyzwań z pomysłów, trzymając je wszystkie w jednym notebooku. Pomaga mi zorganizowane, może być skuteczne dla Ciebie.

Dla początkujących pisarzy, może to być bardzo trudne, aby wyrazić swoje słowa w formie pisemnej. Do tego polecam piszesz podobnie jak podczas mówienia. Jeśli tak jest nadal trudna, należy użyć dźwięku urządzenie nagrywające do zapisywania swoich myśli, a następnie zapisania jej. Pierwsze tempa dzieje jest bardzo ważne, aby pisząc wiele artykułów - w tym przypadku - 10 artykułów dziennie.

Tak więc, jest możliwe zapisanie 10 artykułów dziennie? Powiedziałbym, że tak. W niektóre dni, kiedy przydzielono większość mojego czasu pracy do pisania artykułu, mógłbym napisać 15-20 artykuły w około 5 godzin. Niektórzy mogli zrobić to szybciej, ale dla mnie był wystarczająco dobry.

Oczywiście, że nie przyszedł bez dużo praktyki. Jednakże, może być zaskoczony, jak szybko można poprawić jeśli się, że rutynowe i zrobić na większość dni tygodnia.

Chcesz dowiedzieć się, jak jeżdżę 12,688 odwiedzających do mojej strony co miesiąc?

Wpis zawdzięczamy